2168 licitații găsitepagina 24
PUBLICATIE DE VANZARE MOBILIARA
31.534 RONAltulIasi, Iași03 nov. 2026
AltulIasi, Iași31.534 RON—03 nov. 2026Imobil
21.234 RONTerenBaneasa, Constanța65 m²03 nov. 2026
TerenBaneasa, Constanța21.234 RON65 m²03 nov. 2026Cota indiviza de 1/3 teren intravilan in suprafata de 2.200 mp si constructiile C1 – locuinta si C2 si C3 - anexe
18.631 RONCasăCheia, Constanța03 nov. 2026
CasăCheia, Constanța18.631 RON—03 nov. 2026incarcator frontal U408
31.525 RONAltulStefanestii de Jos, Ilfov03 nov. 2026
AltulStefanestii de Jos, Ilfov31.525 RON—03 nov. 2026tractor Massey Ferguson
252.202 RONAltulStefanestii de Jos, Ilfov03 nov. 2026
AltulStefanestii de Jos, Ilfov252.202 RON—03 nov. 2026tractor Massey Ferguson /MF 5711M CAB ES 4WD
157.626 RONAltulStefanestii de Jos, Ilfov03 nov. 2026
AltulStefanestii de Jos, Ilfov157.626 RON—03 nov. 2026teren arabil intravilan 670 mp si constructie 200 mp
880.372 RONTerenSatu Mare, Satu Mare670 m²03 nov. 2026
TerenSatu Mare, Satu Mare880.372 RON670 m²03 nov. 2026Teren parțial intravilan în suprafață de 2673 mp. din acte
49.500 RONTerenBucura, Mehedinți03 nov. 2026
TerenBucura, Mehedinți49.500 RON—03 nov. 2026teren extravilan
11.100 RONTerenTamboesti, Vrancea2.500 m²03 nov. 2026
TerenTamboesti, Vrancea11.100 RON2.500 m²03 nov. 2026cota de 1/4 din bunul imobil constand in apartament 1 camera + dependinte in suprafata totala de 30,96 m.p.
30.263 RONApartamentIasi, Iași03 nov. 2026
ApartamentIasi, Iași30.263 RON—03 nov. 2026teren extravilan arabil 5000 mp
10.473 RONTerenJimbolia, Timiș03 nov. 2026
TerenJimbolia, Timiș10.473 RON—03 nov. 2026Apartament cu 3 camere situat in Bd-ul Bucurestii Noi, nr. 68, et. 1, in supr. utila de 75,47 mp
721.535 RONApartamentSectorul 1, București75 m²03 nov. 2026
ApartamentSectorul 1, București721.535 RON75 m²03 nov. 2026Teren extravilan
9.200 RONTerenCaransebes, Caraș-Severin03 nov. 2026
TerenCaransebes, Caraș-Severin9.200 RON—03 nov. 2026Teren in intravilan COTA 1/2
10.814 RONTerenChelmac, Arad03 nov. 2026
TerenChelmac, Arad10.814 RON—03 nov. 2026teren intravilan si constructiile edificate pe acesta
672.000 RONApartamentRamnicelu, Buzău03 nov. 2026
ApartamentRamnicelu, Buzău672.000 RON—03 nov. 2026Teren cu constructii
226.500 RONApartamentDarabani, Botoșani03 nov. 2026
ApartamentDarabani, Botoșani226.500 RON—03 nov. 2026TEREN EXTRAVILAN IN SUP DE 52500 MP
192.571 RONApartamentSalonta, Bihor03 nov. 2026
ApartamentSalonta, Bihor192.571 RON—03 nov. 2026teren cu constructii
152.004 RONCasăCalinesti, Botoșani03 nov. 2026
CasăCalinesti, Botoșani152.004 RON—03 nov. 2026Apartament 3 camere, 56,61mp, sector 1, Bucuresti
—ApartamentBucurești57 m²03 nov. 2026
ApartamentBucurești—57 m²03 nov. 2026Apartament 3 camere, 74mp, Lipova, jud. Arad
—ApartamentArad74 m²03 nov. 2026
ApartamentArad—74 m²03 nov. 2026teren si constructie
241.800 RONCasăBalteni, Iași03 nov. 2026
CasăBalteni, Iași241.800 RON—03 nov. 2026apartament in Petrosani cu 2 camere in suprafata de 35 m.p. pe str. Venus
84.138 RONApartamentPetrosani, Hunedoara35 m²03 nov. 2026
ApartamentPetrosani, Hunedoara84.138 RON35 m²03 nov. 2026teren extravilan
20.600 RONApartamentMerei, Buzău03 nov. 2026
ApartamentMerei, Buzău20.600 RON—03 nov. 2026Casa de locuit
349.812 RONCasăDumbraveni, Sibiu03 nov. 2026
CasăDumbraveni, Sibiu349.812 RON—03 nov. 2026TEREN EXTRAVILAN IN SUP DE 100000 MP
429.907 RONApartamentSalonta, Bihor03 nov. 2026
ApartamentSalonta, Bihor429.907 RON—03 nov. 2026CASA P+1, ANEXA, LOCUINTA P și GRAJD + GARAJ , LOC POPESTI , JUD. VALCEA
460.751 RONCasăDaesti, Vâlcea03 nov. 2026
CasăDaesti, Vâlcea460.751 RON—03 nov. 2026casa D+P+M si teren in suprafata totala de 1.753 mp
1.089.869 RONApartamentPestisu Mic, Hunedoara03 nov. 2026
ApartamentPestisu Mic, Hunedoara1.089.869 RON—03 nov. 2026teren arabil extravilan in suprafata de 11600 mp, COMUNA MALU , JUDETUL GIURGIU
62.266 RONTerenMalu, Giurgiu11.600 m²03 nov. 2026
TerenMalu, Giurgiu62.266 RON11.600 m²03 nov. 2026Cota de⍽1/2⍽din Teren arabil intravilan
58.511 RONTerenCosereni, Ialomița03 nov. 2026
TerenCosereni, Ialomița58.511 RON—03 nov. 2026cota de 3/4 din imobil compus din teren extravilan in suprafata de 5000 mp situat în Comuna Amaru, Amaru, Tarlaua 40, parcela 217, Județul Buzău
10.350 RONTerenAmaru, Buzău5.000 m²03 nov. 2026
TerenAmaru, Buzău10.350 RON5.000 m²03 nov. 2026apartament
45.265 RONApartamentBoldesti-Scaeni, Prahova03 nov. 2026
ApartamentBoldesti-Scaeni, Prahova45.265 RON—03 nov. 2026teren intravilan si constructiile edificate pe acesta
612.000 RONApartamentBrazii de Jos, Prahova03 nov. 2026
ApartamentBrazii de Jos, Prahova612.000 RON—03 nov. 2026TEREN EXTRAVILAN IN SUP DE 50109 MP
183.800 RONApartamentSalonta, Bihor03 nov. 2026
ApartamentSalonta, Bihor183.800 RON—03 nov. 2026Apartament 3 camere, 64,63mp, Constanta, jud. Constanta
—ApartamentConstanța65 m²03 nov. 2026
ApartamentConstanța—65 m²03 nov. 2026Apartament 4 camere, 75,80mp, Iasi, jud. Iasi
—ApartamentIași76 m²03 nov. 2026
ApartamentIași—76 m²03 nov. 2026apartament cu doua camere
306.806 RONApartamentGalati, Galați50 m²03 nov. 2026
ApartamentGalati, Galați306.806 RON50 m²03 nov. 2026teren intravilan in suprafata de 400 m.p
28.468 RONTerenUngureni, Botoșani400 m²03 nov. 2026
TerenUngureni, Botoșani28.468 RON400 m²03 nov. 2026teren intravilan si constructiile edificate pe acesta
2.783.303 RONApartamentRacari, Dâmbovița03 nov. 2026
ApartamentRacari, Dâmbovița2.783.303 RON—03 nov. 2026TEREN EXTRAVILAN IN SUP DE 106.400 MP
390.277 RONApartamentSalonta, Bihor03 nov. 2026
ApartamentSalonta, Bihor390.277 RON—03 nov. 2026Teren intravilan cu constructii
18.000 EURTerenCamarasu, Cluj6 m²03 nov. 2026
TerenCamarasu, Cluj18.000 EUR6 m²03 nov. 2026teren extravilan arabil
1.163.190 EURTeren23 August, Constanța90.924 m²03 nov. 2026
Teren23 August, Constanța1.163.190 EUR90.924 m²03 nov. 2026Teren intravilan 4.300mp, Medias, jud. Sibiu
—TerenSibiu4.300 m²03 nov. 2026
TerenSibiu—4.300 m²03 nov. 2026apartament
165.028 RONApartamentGalati, Galați50 m²03 nov. 2026
ApartamentGalati, Galați165.028 RON50 m²03 nov. 2026Apartament 3 camere, 66,85mp, Constanta, jud. Constanta
—ApartamentConstanța67 m²03 nov. 2026
ApartamentConstanța—67 m²03 nov. 2026Cota de 1/2 apartament Bd Pipera, nr 1-VIII J, bl C1, etaj 4, ap 22, Oras Voluntari, Judetul Ilfov
89.625 EURApartamentVoluntari, Ilfov03 nov. 2026
ApartamentVoluntari, Ilfov89.625 EUR—03 nov. 2026teren extravilan
3.375 RONTerenBuciumeni, Galați2.500 m²03 nov. 2026
TerenBuciumeni, Galați3.375 RON2.500 m²03 nov. 2026drept vde uzufruct - teren cu constructii
198.874 RONCasăHorodnic de Sus, Suceava03 nov. 2026
CasăHorodnic de Sus, Suceava198.874 RON—03 nov. 2026Vila P+E+M 219mp + teren intravilan 1.173mp, Slobozia, jud. Ialomita
—CasăIalomița219 m²03 nov. 2026
CasăIalomița—219 m²03 nov. 2026Terenuri
25.174 RONTerenCornesti, Dâmbovița03 nov. 2026
TerenCornesti, Dâmbovița25.174 RON—03 nov. 2026Teren si constructii
205.312 RONApartamentBudesti, Călărași04 nov. 2026
ApartamentBudesti, Călărași205.312 RON—04 nov. 2026